Про сервіс

Колись наша компанія «ЮДЖЕС ГРУП» зіштовхнулася з проблемою — ми не змогли підібрати сервіс для швидкої і зручної відправки повідомлень нашим клієнтам. Спробувавши різні доступні на той момент сервіси, ми мало не відмовилися від ідеї розсилки. Але саме ця проблема підштовхнула нас, як розробників, до створення власного продукту.

Ми врахували особистий досвід, проаналізували існуючі системи, склали список переваг кожної і елементів, які варто б додати, провели опитування серед клієнтів і партнерів.

Як результат — з'явився сервіс автоматизованих еmail- і SMS-розсилок SendExpert. Він став надійним інструментом еmail-маркетингу як для нас, так і для наших клієнтів. Простий інтерфейс зрозумілий всім користувачам, незалежно від їх рівня володіння ПК. А персональний менеджер і система постійного технічного супроводу вирішують всі питання до того, як ті стануть проблемою.

Але на цьому ми не зупиняємося. Щоденна робота з проектами спонукає до постійного вдосконалення, створення і допрацювання нового функціоналу системи, який відповідатиме передовим маркетинговим запитам ринку.

Окрім того, це також призвело до розуміння, що нашою місією є і популяризація email-маркетингу.

Тому з 2012 року ми не просто допомагаємо створювати і надсилати листи. Ми пропонуємо всім охочим спеціальне навчання. Фахівці SendExpert розробили унікальну програму — проект Seminaroom, — яка дозволяє дізнатися все про email- і SMS-розсилки, навчитися створювати якісні листи і розвиватися як email-маркетолог.

Нашим сервісом користуються клієнти з різних країн, адже він не має територіальних обмежень, а розроблений для інтернаціональної аудиторії. І це робить SendExpert максимально ефективним в умовах нашого бізнес-простору.

Легко і просто з SendExpert!

Готові створювати дієві розсилки?

Почати зараз
Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити Ваш візит на веб-сайт максимально зручним та інформативним. Натиснувши «Прийняти», ви погоджуєтесь із використанням файлів cookie на нашому веб-сайті.