Собираем легальную базу подписчиков законным путем

Дата публикации
23.05.2019

Легальное добавление подписчика в базу таково, после того, как подписчик дал свое согласие на получение рассылки и обработку персональных данных.

Опросы / семинары / конференции

анкета

Если вы собираете контакты для своей базы в оффлайне, то в вашей форме (опроснике, договоре, анкете участника) должен быть пункт, где клиент должен выразить свое согласие получать рассылку от вашей компании путем проставления галочки в необходимом месте анкеты.

Подписка на рассылку через специальную форму, pop-up окна или чат

Чаты на сайте могут собирать адреса под предлогом отправки ответа, на интересующий пользователя и уже в отправленном письме проинформировать человека о своей рассылке.

Так само збирати контакти можна через форми для відгуків. Вони повинні бути максимально короткими, щоб не відштовхнути людину поділитися своєю думкою, а щоб підштовхнути людей залишати відгуки, можна пропонувати якісь приємні бонуси.

Крім того, що людина може залишити Вам свій еmail при реєстрації на сайті або здійсненні покупки в інтернет-магазині, Ви можете дати їй можливість підписки на певні події (наприклад, поява необхідного товару на складі).

Якщо у Вас великий інформаційний ресурс, то це може бути підписка на оновлення певного розділу сайту, або на отримання матеріалів якогось навчального курсу і т.д. Тобто, відвідувач Вашого ресурсу сам вибирає, чим Ви йому цікаві і корисні, і сам залишає свою адресу.

Також необхідно відправляти автоматичний лист на вказану адресу з інформацією про те, що еmail буде внесений в базу для розсилок і, щоб завершити процедуру підписки, адресат повинен перейти за спеціальним посиланням.

Якщо ви користуєтеся професійним сервісом для розсилок таким, як SendExpert, ви маєте можливість вказати в налаштуваннях, що розсилка вимагає підтвердження.   Тільки після цього (!) підписку можна вважати завершеною, а згоду на неї повною. Робити це необхідно для того, щоб виключити внесення в списки еmail-ів людей, яким ці адреси не належать.

форма гидпыський sendexpert

Все це також потрібно для того, щоб:

- саме таким чином ми отримуємо контакти тих людей, яким справді цікава ваша інформація (продукція).

-   саме таким чином ми не засмічуємо базу непотрібними контактами. Так, ви можете зібрати велику базу усіма способами, навіть нелегальними. Нехай в кінцевому рахунку буде у вас база 10 тисяч осіб. Ви будете платити сервісу за розсилки, а реальних покупців в ваш їй базі — 5%. Є в цьому сенс?

Також за будь-якими базами треба «доглядати».

- багато професійних сервісів для еmail-розсилок стежать за своєю репутацією, тому уважно перевіряють бази клієнтів перед додаванням їх в свою базу. Адже якщо листи клієнта часто потрапляють в спам, то під загрозою опиняється весь сервіс. Тому, збираючи базу нелегальним і напівлегальним шляхом, ви себе жорстко обмежуєте у виборі сервісу для розсилок.

Наприклад, перед додаванням бази у ваш робочий профіль  SendExpert , її обов'язково перевірить адміністратор. І так відбувається практично на всіх сервісах. Є сервіси, які дозволять вам додати бази, тільки зібрані на аналогічному сервісі — тобто виключно через форми підписки, що зводить наявність небажаних адрес до нуля.

- спамерів багато і люди реагують досить жорстко. Людина не буде довго думати, звідки у вас може бути його адреса, якщо він особисто не давав згоду на додавання його в базу. А скарги на спам не додадуть вашій розсилці плюсів.

Як налаштувати підтвердження підписки в програмі   SendExpert

В меню «Налаштування проекту» вибираємо   «Форми підписки»

Выбираем существующую форму, в которую вы хотите добавить функцию подтверждения рассылок. Или выбираем пункт – «Создать форму подписки».

Опускаемся вниз, прокручиваем поле вниз. Открываем дополнительные опции и в пункте подтверждения подписки выбираем «Да».

Не забудьте заполнить тему и тело письма для подтверждения. Это то сообщение, которое получит ваш клиент после ввода своих контактных данных.

Читайте также

Подпишитесь на дайджест по email-маркетингу!