Про сервіс

SendExpert — сервіс електронних розсилок, простий і якісний маркетинговий інструмент, який може використовувати кожен.

Основою будь-якого проекту є ідея, мета, яка керує розробниками.

Нашою стало прагнення допомогти клієнту зберегти найкоштовніший ресурс – час. Зазвичай людині, яка раніше не мала справи з email-маркетингом, швидко розібратися у системах розсилок – нема й шансу.

Тому ми намагалися зробити не тільки ефективний, але простий і зручний інструмент, який допоможе всім охочим реалізувати email-кампанії без величезних зусиль і нудних інструкцій.

Ми врахували особистий досвід, проаналізували існуючі системи, склали список переваг кожної та елементів, які варто б додати, провели опитування серед клієнтів і партнерів.

Поява SendExpert - результат інтенсивної і цілеспрямованої роботи. Простий інтерфейс зрозумілий всім користувачам, незалежно від їх рівня володіння ПК. А професійний персональний менеджер і система постійного технічного супроводу допоможуть надіслати Еmail- і SMS-повідомлення мільйонам адресатів.

Сервіс розроблений для інтернаціональної аудиторії, що робить SendExpert максимально ефективним в умовах сучасного бізнес-простору.

Для наших клієнтів це справді зручний інструмент автоматизованих Email- і SMS-розсилок. А для нас SendExpert — насамперед — жива система, що постійно розвивається і допомагає це робити іншим.

Щоденна робота з клієнтами і нашими проектами спонукає до постійного вдосконалення існуючого і створення нового функціоналу системи, що відповідатиме передовим маркетинговим запитам ринку. Окрім того, це також призвело до розуміння, що нашою місією є також популяризація email-маркетингу.

З 2012 року ми не просто допомагаємо створювати і надсилати листи, а також пропонуємо спеціальну освітню програму з email-маркетингу. Розроблена фахівцями SendExpert, ця унікальна програма дозволяє дізнатися все про Еmail- і SMS-розсилки, навчитися створювати якісні листи і допомагає розвиватися як email-маркетолог.

Легко і просто із SendExpert!

Готові створювати дієві розсилки?

Почати зараз