Сервіс SMS-розсилок

Надсилайте SMS-повідомлення у будь-який закуток світу по вигідним тарифам!

Почати зараз

SendExpert дає можливість за допомогою SMS-розсилки використовувати найшвидший спосіб комунікації, миттєво інформуючи аудиторію про новини, акції і пропозиції. Отримайте результат вже після перших повідомлень.


Переваги SMS-розсилок в SendExpert

Широка географія доставки


Надсилайте повідомлення у будь-яку точку земної кулі. Миттєво інформуйте про ваші пропозиції, акції і знижки.

Широка географія доставки

Унікальне Альфа-ім’я


Збільшуйте відсоток вікриттів за допомогою альфа-імен, які користувач бачить у полі адресанта. Створюйте одне чи декілька альфа-імен для своєї компанії.

Унікальне Альфа-ім’я

Планування


Функція відкладеного старту дозволяє планувати розсилку на потрібний час. Використовуйте рівномірну відправку SMS, щоб уникнути одночасних звернень всіх адресатів.

Планування

Пряме звертання — пряме потрапляння


Використання спеціальних тегів допомагає автоматично створити персоналізовані SMS. Підвищуйте лояльність до вашого бренда та будуйте довірчі взаємини з клієнтами.

Пряме звертання — пряме потрапляння

Наочні звіти


Підвищуйте результативність майбутніх розсилок за допомогою звітів по проведеним кампаніям. Після кожної SMS-розсилки ви отримуєте інформацію про кількість надісланих, доставлених і недоставлених повідомлень.

Наочні звіти

API-інтеграція та автоматизація


Система SendExpert легко інтегрується з СRМ або СМS. Ви отримуєте швидкий доступ до всіх інструментів розробки, планування і проведення SMS-розсилок.

API-інтеграція та автоматизація
Оптимальні ціни

Оптимальні ціни


Ми пропонуємо оптимальні ціни на відправку SMS-розсилок. Ціна повідомлення залежить від країни одержувача і від кількості символів.

Дізнатись ціни


SMS-розсилка — це унікальна можливість за лічені секунди доставити маркетингове повідомлення прямо в руки клієнту. Використовуйте всю силу SMS-маркетингу для просування вашого бізнесу.

Продавайте свої послуги швидко та мобільно!

Почати зараз