Сервіс email-розсилок

Збільшіть прибуток і впізнаваність вашої компанії за допомогою якісних email-розсилок

Почати зараз

SendExpert допомагає налаштувати систему розсилок для максимального результату рекламних кампаній. Отримуйте ефект вже після перших листів!


Що Ви отримуєте від email-розсилки?

Підвищення впізнаваності
Підвищення впізнаваності

Вдало створена email-розсилка посилює імідж вашої компанії, а також вигідно вирізняє серед конкурентів. Оригінальні листи краще запам'ятовуються і створюють стійкий інтерес до продукту.

Зростання продажів
Зростання продажів

Пропонуючи людині товари, які могли б її зацікавити, Ви зменшуєте час купівлі. Разом із цим, задовольняючи потреби клієнта, Ви збільшуєте продажі і формуєте купівельні звички.

Збереження лояльності
Збереження лояльності

Лояльність — ознака довіри покупця. Продумана email-стратегія допомагає залучити нових клієнтів, утримати інтерес цільової аудиторії і створити емоційну прихильність до бренду.

Переваги email-розсилок в SendExpert

Простота у роботі з базами


Використовуйте можливості системи для керуванням базами: імпорт і експорт підписників, сегментація по проектах, групах і фільтрах. А зручний пошук допоможе значно скоротити час створення розсилки.

Простота у роботі з базами

Зручний конструктор листів


Великий вибір інструментів редактора, а також готові шаблони дозволяють створювати впізнавані листи з елементами бренду: зображеннями, кнопками, посиланнями. Всі листи адаптовані для читання на будь-яких пристроях.

Зручний конструктор листів

Персоналізація


За допомогою спеціальних тегів персональні листи формуються автоматично. Через такі розсилки Ви звертаєтеся до людини особисто, вказуючи її ім’я. Це позитивно впливає на лояльність, а головне — на відкриття і конверсію кожного листа.

Персоналізація

Створення тригерних листів


Заздалегідь налаштовані сценарії відправки дозволяють автоматично реагувати на дії користувачів. У такий спосіб Ви відправляєте клієнтам лише найбільш цікаві для них пропозиції.

Створення тригерних листів

Детальні звіти


Для того, щоб наступна розсилка була ефективною, важливо враховувати результати попередніх кампаній. Для якісного аналізу виконаної роботи SendExpert надає звіти у наочній і зрозумілій формі.

Детальні звіти

API-інтеграція


Інтеграція сервісу SendExpert із вашим ПЗ відбувається швидко і легко. Весь арсенал інструментів управління базою, роботи з розсилками і звітністю стає доступним безпосередньо з ваших додатків, CRM або CMS.

API-інтеграція
Вигідні тарифи

Вигідні тарифи


Ми пропонуємо максимально вигідні для Вас тарифи на відправку email-розсилок. Ви можете вибрати тариф виходячи з кількості підписників і обсягу листів.

Дізнатися про тарифи


Кожен лист — це окремий менеджер з продажу.
Тисяча листів — тисяча професіоналів, які працюють з клієнтами персонально.

Надсилайте до 3000 листів на місяць на 300 контактів абсолютно безкоштовно!

Почати зараз